bamymih (bamymih) wrote,
bamymih
bamymih

Прокурора, якого Сашко Білий тягав за краватку, піймали на хабарі (ФОТО)

Сьогодні близько 15:00 правоохоронці взяли на хабарі прокурора Рівненської районної прокуратури Андрія Таргонія. Затримання відбувалося прямо у кабінеті чиновника.

Наразі суму отриманої неправомірної вигоди, та інші деталі не повідомляють. На 16:00 у обласній прокуратурі з цього приводу запланована пресконференція.

Прокурор Андрій Таргоній став відомим після того, як інтеренет облетіло відео, де Олександр Музичко таягає чиновника за краватку.

Після того випадку, прокурор Таргоній ходив з охороною, а проти Олександра Музичка, відомого також як Сашко Білий відкрили кримінальне провадження.

Пізніше Сашко Білий загинув, при спробі міліції його затримати.

А проти міліціонера, який не завадив Музичку тягати за краватку прокурора і давати йому підзатильники відкрили кримінальне провадження.

Після агресії проти прокурора, на його захист стала його мама Ірина Таргоній, з Костополя. За інформацією ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, саме мамі подзвонив прокурор під час його затримання. Як повідомляють наші джерела, мама зараз приїхала під районну прокуратуру і намагається завадити правоохоронцям.Джерело

Tags: прокурор, хабарі
Subscribe

promo bamymih october 11, 2013 09:00 231
Buy for 10 tokens
Люблю собирать грибы, часто выезжаю целой семьей. Собирать грибы умею и люблю, но вот возник вопрос я их не срезаю а выкручиваю. Друзья говорят что это вредит грибнице, может вы нас рассудите . Вреда грибам я точно не хочу нанести и лесу тоже))))
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments