bamymih (bamymih) wrote,
bamymih
bamymih

Анджей Дуда є онуком вояка УПА.

Оригинал взят у biboroda в Анджей Дуда є онуком вояка УПА.
Оригинал взят у brenik в Анджей Дуда є онуком вояка УПА.


Польською республікою після проголошення присяги на початку серпня керуватиме нащадок вояка Української повстанської армії Анджей Дуда.

Відомо, що Михайло Іванович Дуда український військовий діяч (псевдо: Зіновій Громенко), народився 21 листопада 1921 року в селі Сороки-Львівські, Пустомитівський район, Львівська область, загинув 7 липня 1950, біля села Танява, Болехівська міськрада, Івано-Франківська область.
За життя Михайло Дуда був поручником Української повстанської армії, командиром "Залізної сотні" (ударники-2), що входила до складу 2-го Перемишльського куреня 26-го територіального відтинку "Лемко" оперативної групи УПА-Захід.
Крім того, посмертно Михайло Дуда нагороджений званням лицаря Золотого Хреста Бойової Заслуги 1-го класу.
Що ж стосується самого Анджея Дуди, то він член дисциплінованої консервативної партії "Право і справедливість" Ярослава Качиньського. Світові ЗМІ та експерти подейкують, що Дуда продовжуватиме лінію партії.
Підтвердженням таких дій є його висловлювання про Російську Федерацію.
"Мені здається, що сьогоднішня Росія з демократією не має нічого спільного. Цьому є свідченням щоденні порушення російської Конституції. Але це проблема дій Росії не тільки у внутрішній сфері, але і в зовнішній політиці. Це перша європейська держава, яка вчинила військове втручання у справи іншого незалежної європейської держави, відібравши частину її території".Subscribe

promo bamymih october 11, 2013 09:00 231
Buy for 10 tokens
Люблю собирать грибы, часто выезжаю целой семьей. Собирать грибы умею и люблю, но вот возник вопрос я их не срезаю а выкручиваю. Друзья говорят что это вредит грибнице, может вы нас рассудите . Вреда грибам я точно не хочу нанести и лесу тоже))))
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments